Kantinediensten

Geachte leden,ouders, spelers coaches en andere TTT-supporters.

Voor alle nieuwe leden, ouders van deze nieuwe leden en andersoortige TTT- debutanten:

In dit bericht een korte route-omschrijving hoe men zich eenvoudig in kan schrijven voor een vrijwillige, maar broodnodige hand & spandienst in de TTT-Kantine.

Voor de TTT- die hards & veteranen:

Wellicht is de manier waarop men zich in kan schrijven voor een kantinedienst in de vergetelheid geraakt;  vandaar deze reminder.....Gebruik als inlognaam en wachtwoord de, in een separate mail gestuurde gegevens, en als extra tip: let op de hoofdlettergevoeligheid.

Er verschijnt een lijst met openstaande verzoeken voor de kantinediensten die we nodig hebben. Indien je meerdere diensten dit jaar wil vervullen: GRAAG!!!!!!Selecteer een dienst die je wil vervullen, en voer je naam, en- indien je wilt- een telefoonnummer en e-mailadres in. Je bent dan aangemeld als vrijwilliger voor deze dienst. Indien je je gegevens achter laat kunnen we je -indien er onverhoopt wijzigingen noodzakelijk zijn- je hiervan op de hoogte brengen.

Het openstaande rooster zal zo snel mogelijk na het bekend worden van het competitieschema up-to-date gebracht worden voor de rest van het seizoen. Vooralsnog staan alleen de eerstkomende maanden in de planning, met als hoofdattractie het Mastenbroektoernooi. We zullen via verschillende kanalen laten weten wanneer het rooster vernieuwd en up-to-date is.

Met vriendelijk groet,

Namens de kantinecommissie,

Ronald Geurtsen en Klaas ter Steege

Datum Aanvangsttijd Eindtijd Naam Supervisor Opmerking
za 28-04-2018 09:00 12:00 Maaike Goudbeek Jenny Kock
za 28-04-2018 12:00 16:00 Ronald/Renate Game AS & SB1
za 28-04-2018 14:00 18:00
za 05-05-2018 09:00 12:00 Saskia Beun pupillen games &AS1
za 05-05-2018 12:00 16:00 Vera Zwerver Ronald
za 05-05-2018 12:00 16:00
za 05-05-2018 14:00 18:00 Arianne Doornbos
za 05-05-2018 16:00 20:00 Game dubbel SB1
za 05-05-2018 18:00 Eind Game HS2
zo 06-05-2018 10:00 15:00 liesbeth flokstra
do 10-05-2018 12:00 16:00 Romee Hoeksma (zus Torben) Ronald Games PH
vr 11-05-2018 16:00 20:00 Kamperen & BBQ pupillen TTT & Houten Dragons
vr 11-05-2018 18:00 Eind Ronald/Renate BBQ pupillen/Houten Dragons campsite
za 12-05-2018 08:00 12:00 Game Pupillen&kampeerders Houten Dragons
za 12-05-2018 09:00 14:00 Christien Oude Moleman AH & AS & pupillen/Houten Dragons
zo 13-05-2018 10:00 14:00 Marianne
zo 13-05-2018 14:00 18:00 AH1&HB1
wo 16-05-2018 12:00 16:00 Scholen Beeball toernooi
wo 23-05-2018 12:00 16:00 Maaike Goudbeek Scholen Beeball toernooi
za 26-05-2018 09:00 13:00 Iris Cousijnsen Jenny Kock pupillen programma +AS1&JH1
za 26-05-2018 10:00 14:00 Joyce Visser (Bauke PH1)
za 26-05-2018 14:00 18:00 Geert Memelink (Kick PH1)
za 26-05-2018 14:00 18:00 Janine Swaak (PH1)
za 26-05-2018 18:00 Eind Gerdie Schiphorst Ronald/Renate Game dubbel SB1
zo 27-05-2018 12:00 18:00 Games DS2 +HB1
zo 27-05-2018 12:00 18:00
za 02-06-2018 09:00 13:00 Arnold en Monique Schouwink Pupillen en AS1
za 02-06-2018 12:00 16:00 Daniëlla van der Horst SP1 (Mara)
za 02-06-2018 14:00 18:00 Marco Hillen HBJ
zo 03-06-2018 10:30 14:00 Gerdie Schiphorst AH1
zo 03-06-2018 14:00 18:00 joris h HB1
wo 06-06-2018 12:00 16:00 joris h Scholen Beeball toernooi
za 09-06-2018 08:00 12:00 Christien Oude Moleman AH2 en AS2
za 09-06-2018 12:00 16:00 Sanne Verdult pupillen games
za 09-06-2018 13:00 Eind pupillen games & AS2 (eind rond 17.00??)
zo 10-06-2018 08:00 12:00 Bedrijventoernooi
zo 10-06-2018 08:00 12:00 Bedrijventoernooi
zo 10-06-2018 12:00 16:00 Bedrijventoernooi
zo 10-06-2018 12:00 16:00 Bedrijventoernooi
zo 10-06-2018 16:00 20:00 Bedrijventoernooi
zo 10-06-2018 16:00 20:00 Bedrijventoernooi
za 16-06-2018 09:00 13:00 Jeroen Jonker/ SA1
za 16-06-2018 12:00 16:00 Vera Zwerver
za 16-06-2018 16:00 00:00
za 16-06-2018 16:00 Eind Games DS1
za 23-06-2018 12:00 16:00 Linda Veerman pupillen games & SB1
za 23-06-2018 14:00 18:00 Janine Swaak
za 23-06-2018 16:00 eind Games SB1
zo 24-06-2018 13:00 17:00 Games DS1
zo 24-06-2018 17:00 Eind Games DS1 start 17:10 game 2
wo 27-06-2018 14:00 Eind Game HB1
vr 29-06-2018 18:00 Eind Game HS2
za 30-06-2018 08:00 12:00 Games Pupillen & aspiranten
za 30-06-2018 12:00 Eind Games Pupillen & aspiranten,eind rond 15:00
vr 06-07-2018 18:00 eind HS2
za 07-07-2018 08:00 12:00 Ronald/Renate Games Pupillen & aspiranten
za 07-07-2018 10:00 14:00 Games Pupillen & aspiranten
za 07-07-2018 14:00 18:00 Games DS1
za 07-07-2018 16:00 eind Games DS1
zo 08-07-2018 12:00 16:00 Game DS2&HB1
zo 08-07-2018 16:00 Eind Game DS2&HB1 eind rond 19:00
za 14-07-2018 08:00 12:00 pupillen games & Aspiranten
za 14-07-2018 12:00 16:00 Ronald/Renate AS1&AS2
za 14-07-2018 14:00 18:00 Games DS1
za 14-07-2018 16:00 Eind Games DS1
zo 15-07-2018 12:00 16:00 DS2